Тернопільелектропостач

Про нас

"Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу: Товариству з обмеженою відповідальністю "Тернопільелектропостач" (код ЄДРПОУ 42145798)" (Постанова НКРЕКП №429 від 14.06.2018р.)

ТОВ «Тернопільелектропостач» — забезпечує електроенергією клієнтів міста Тернополя та всіх населених пунктів області.
Товариство розпочало свою діяльність на ринку електроенергіїу 2018 році, згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» прийнятий 13 квітня 2017 року, який впроваджує в Україні правила Третього енергетичного пакета Євросоюзу.
Метою діяльностіТОВ «Тернопільелектропостач» є якісне обслуговування наших клієнтів та впровадження передового європейського досвіду.
ТОВ «Тернопільелектропостач» — команда, яка складається з кваліфікованих працівників, які своєю працею, вміннями та навичками щодня підносять компанію на якісно новий рівень.
Незмінними для нашого Товариства є постійне вдосконалення якості надання послуг та підвищення рівня обслуговування наших клієнтів.
Секрет нашого успіху у використанні передових технологій, знань та досвіду закордонних колег, найважливіше –  ми працюємо, щоб наші клієнти були задоволені нашою роботою.
Саме це допомагає нам досягати високих показників якості та продуктивності нашої праці.

Директор ТОВ «Тернопільелектропостач» Мандзин Ігор Павлович.

Керівництво

Директор
Мандзин
Ігор Павлович
Графік прийому:
10:00-12:00
(вівторок, четвер)

Заступник директора
з комерційної діяльності
Кондратєва
Лариса Ярославівна
 
Заступник директора
з економіки та фінансів
Грушецький
Петро Ярославович
 
Головний бухгалтер
Труш
Оксана Миколаївна
 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільелектропостач" — надає універсальні послуги, а саме - постачання електроенергії населенню та малим непобутовим споживачам міста Тернополя та всіх населених пунктів області.

© 2021, всі права захищено
6